Mateřídouška

Mateřídouška

Původní autorské ilustrace, zábavné i naučné články, ale i hravé úkolovka, komiksy či čtení na pokračování - to vše je  Mateřídouška , nejoblíbenější časopis školák.

A protože si děti mají Především hrát, přinášet jim nejen spoustu luštění, rébusů a křížovek, ale navíc své čtenáře inspiruje k tvoření a procvičování různých dovedností. Nedílnou součástí každého vydání je totiž karton, kde najdou vystřihovánky, hry, omalovánky nebo plakat.

V pravidelných rubrikách se děti setkávají například virémie a Bitem, dvěma veselými průvodci ve světě internetu a moderních technologií. Kromě receptů, které už školáci hravě zvládnou, prodeji v  Mateřídouška  takové tipy na dobré knížky a filmy.

Tento titul často využívají pedagogové 1. Stupně základních škol pro zpestření výuky. 

Mateřídouška  je tradiční značkou na trhu českých časopisech a od roku 1945, kdy vyšla poprvé, si ji oblíbilo děti mnoha generací. Předplatné časopisu Mateřídouška  Přináší jistotu, že Vám doposud žádné vydání nebude chybět.

 

Objednávky na aktuálním vydání přes SMS:

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

MATERID1810W  mezera  JMÉNO  mezera  příjmení 
mezera  ADRESA  mezera  MĚSTO  mezera  PSČ

Příklad: MATERID1810W Jan Novak Průběžná 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 39 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, as, infolinka 296 363 199 ve všední dny 8-16 hod.,  M obil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz .

 

 

Servis pro předplatitelé:

predplatne.cnc@cpost.cz

800 300 302

+ Dárek
roční předplatné

roční předplatné - 396 Kč

Dárek - Kniha Fantastická zvířata a kde je najít v hodnotě 499 Kč